Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті 2019 жылдың 5 сәуірінде "Төртінші өнеркәсіптік төңкеріс жағдайындағы кәсіпкерліктің институционалды-экономикалық парадигмалары: Қазақстан үшін жаңа мүмкіндіктер" атты республикалық ғылыми тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Карагандинский государственный университет имени академика Е.А.Букетова проводит  Республиканскую научно-практическую конференцию "Институционально-экономические парадигмы предпринимательства в условиях Четвертой промышленной революции: новые возможности для Казахстана".

Информационные письма.

Департамент науки