Н. Ә. Назарбаевтың «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаласын талдау мақсатында дөңгелек үстел

2019 жылдың 29 наурызында М.Қозыбаев атындағы СҚМУ университет тарих мұражайында «Биология» кафедрасының оқытушылары Әйгерим Нүсіпова, Сәуле Базарбаеваның ұйымдастыруымен  «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаланы талдау мақсатында дөңгелек үстел іс-шарасы өткізілді.

Іс-шараның мақсаты – студенттер арасында Н.Ә.Назарбаевтың «Ұлы даланың жеті қыры» мақаласын талдау, ел тарихын өскелең ұрпаққа насихаттау, қазақ халқының салт-дәстүрін, тілін ұлықтау және ұлы даламыздағы ұлттық құндылықтарымыз бен қасиетті жәдігерлеріміз туралы келелі мәселерді болашақ ұрпақ санасына сіңіру. Жастар мақаланың өзіндік ерекшеліктері мен еліміздің мәдени және рухани дамуы үшін жеті тарихи жайтқа сүйенген ірі жоба жөнінде өз пікірлерін білдірді.