Оқыту семинары

2019 ж. 29 наурызда «ауыл, орман шаруашылығы» бағыты бойынша Акадамия комитетінің төрағасы а.ш.ғ.к., доцент И. В. Савенкова ҚР БҒМ Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті Болон үрдісі және академиялық ұтқырлық орталығымен бірлесіп өткізген «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары тізіліміне білім беру бағдарламаларының төлқұжатын енгізу үшін сараптама» оқыту семинарына қатысты. М. С. Нәрікбаева (Нұр-сұлтан). Семинар барысында білім беру бағдарламаларын әзірлеу үрдісінде оқыту нәтижелерін жобалау және білім беру бағдарламаларының тізіліміне енгізу үшін ББ төлқұжатын бағалау әдістемесі мәселелері қаралды.