"Ана үйі" ҚҚ қызметкерлерімен студенттердің ақпараттық кездесуі

2019 жылдың 3 сәуірінде студенттердің "АНА ҮЙІ" ҚҚ өкілдерімен кездесуі өтті. Бұл қоғамдық ұйым табысты түрде Қазақстанның 18 қаласында дамуда. "Ана үйі" жобасы әлеуметтік жетімдіктің алдын алуға бағытталған.

Қор әлеуметтік және қаржылық қиындықтарға байланысты баладан бас тартуға ниет білдірген әйелдерге көмектеседі; балалары бар аналарды қолдайды, жетімдіктің алдын алумен айналысады. Басты мақсат - балалар үйіне түсетін сәбилердің санын азайту.  Орталыққа келген адамдар толық қамтамасыз етілген, оларға психологтар мен медицина қызметкерлері көмек көрсетеді. Дағдарыстық орталықтарда әйелдерде бәрін өлшеп, ойлауға, ана бақытын түсіну жағдайында сезінуге уақыт пен мүмкіндік бар.

Іс-шараны студенттік ректораттың белсенділері ұйымдастырды. Кездесу жылы бейресми жағдайда өтті. Психолог Ирина Якимова мен қордың үйлестірушісі Меруерт Көшембаева осы ұйымның қызметі мен мақсаттары туралы аудиторияға ақпарат беріп, жиылғандардың сұрақтарына жауап берді.  Кейбір студенттер тіпті психологиялық кеңес ала алды.