Логопедия бойынша пәндік олимпияда

2019 жылы 29 наурызда М.Қозыбаев атындағы СҚМУ  «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасында  5В010500 «Дефектология» күндізгі оқу бөлімінің 3 курс (ДФ-16, ДФ-16к) студентттер арасында  студенттік пәндік олимпияда  өтті.

Олимпияда мақсаты: Болашақ талантты жастарды қолдау мен даярлау, сонымен қатар арнайы білім беру саласындағы ғылыми-педагогикалық біріңғай білім беру кеңістігін құру.

Олимпияда екі тілде өткізілді: қазақ тілінде және орыс тілінде.

Олимпияда 3 конкурстан тұрды:

1. Арнайы білім беру контекстіндегі белгілі бір тақырыптар бойынша эссе жазу.
  2. Тестілеу. Мақсаты: «арнайы педагогика» және «тарихы бар логопедия негіздері» пәні бойынша теориялық білімді меңгеру деңгейін анықтау.
  3. Үй тапсырмасы: «Дефектология» мамандығы бойынша эмблема құрау және оны қорғау.

Олимпиядаға қатысу нәтижелері бойынша орындар анықталды (1-бірніші орын, 2-екінші орын, 3-үшінші орын), сонымен қатар наминациялар «тіл шебері», «көркемділік» , «даланылықтың шыңы» сертификаттары  қатысушыларға табыс етілді.