Аймақтық ғылыми-конференция

2019 жылы 2 сәуірға М.Қозыбаев атындағы СҚМУ  «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасында «Логопедия теориясы мен практикасының қазіргі заманауи аспектілері» атты аймақтық ғылыми-конференциясы өтті.

Конференцияға  ЖОО оқытушылары, студенттері мен магистранттары, логопедтер, дефектологтар, тәрбиешілер, педагогтар, психологтар, мамандар, білім беру ұйымдарының, денсаулық сақтау және әлеуметтік қорғау мекемелерінің басшылары, ЕББҚ бар балалардың ата-аналары және т.б. шақырылды.

Конференция мақсаты: логопедия теориясы мен практикасының өзекті мәселелерінің бірі - сөйлеу қабілеті бұзылған әр жастағы балалармен жұмыстың перспективті формаларында тәжірибе алмасу.

Конференция материалдары бойынша еңбектер жинағы шығарылады. Сертификаттар конференцияға қатысушыларына ғана беріледі.

Конференцияның жұмыс тілдері: қазақ, орыс.

06.04.2019