5В050600 - «Экономика» мамандығы бойынша Республикалық пәндік олимпиада жеңімпаздары.

2019 жылдың 5 сәуірінде Д.Серікбаев атындағы ШҚМТУ 5B050600 - «Экономика» мамандығы бойынша Қазақстан Республикасы ЖОО-ларының студенттері арасында республикалық пәндік олимпиада өткізді. Байқауға Қазақстанның 14 жоғары оқу орындарының командасы қатысты.

Бірінші орынды «Экономика» кафедрасының студенттері (Дитюк Даниил, Скиба Елена және Рашитова Альбина, Е-16 тобы, аға оқытушы Терехин А.Н.) алды.

Дитюк Даниелге «Үздік экономист» құрмет грамотасы берілді.

Осы тамаша жеңіспен біздің «15 аймақ» командасын құттықтаймыз.

Осылайша, 5В050600 - «Экономика» мамандығы бойынша келесі республикалық олимпиада Петропавлда, М.Қозыбаев ат. СҚМУ-да өтеді.

06.04.2019