IV аймақтық ашық ғылыми-әдістемелік алаң

Нәтижеге бағдарланған білім берудің жаңа үлгісіне көшумен байланысты өзгерістер, оқу процесін жетілдірудің жаңа тәсілін, оның ішінде қазіргі заманғы мектепте, университетте білім беруді ұйымдастырудың жаңа формалары мен әдістерін іздеуді талап етеді. Заманауи білім берудің осы және басқа да аспектілері «Педагогикалық серіктестік білім беру сапасын арттыру факторы ретінде» IV аймақтық ашық ғылыми-әдістемелік алаңында талқыланды. Сайтты ұйымдастырушылар - басшы. Кафедра меңгерушісі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Г.А. Колесникова және доцент Г.А. Г.К. Кваснихдың бастауыш және мектепке дейінгі білім беру теориясы мен әдістемесі кафедрасының доценті. Жұмыс сайты ашық микрофон қағидаты бойынша ұйымдастырылды. «Ашық микрофонға» бірінші болып Д.Ф.Ф. Доцент Г.А. Колесникова, т.ғ.к., Ибраева К.И., т.ғ.к., доцент Квасных Г.С. Одан кейін кафедра кафедраларының өкілдері - бастауыш сынып мұғалімдері мен қосымша білім беру мұғалімдері: Полежаева В.З. (№7 орта мектептегі бастауыш сынып мұғалімі), Дмитриева А.А. (№8 өнер мектебінің мұғалімі), Гейдарова А.В. (теориялық пәндер оқытушысы (№8 өнер мектебінің), Лапинская Л.А. ((№8 өнер мектебінің хор оқытушысы) және басқалар. Қатысушылардың барлығы критериалды бағалау жүйесін енгізу арқылы студенттердің дамуын талқылауға, жалпы және қосымша білім берудің өзара әрекеттесу перспективаларына қатысты.

Кафедра МД