IV "ОРФЕЙ МЕН ҚОРҚЫТ МҰРАЛАРЫ" АСПАПТЫҚ ОРЫНДАУШЫЛЫҚ ЖЕТІСТІКТЕРІНІҢ КӨРМЕСІ – 2019

Педагогикалық факультет пен МД кафедрасы 29 наурыз күні СҚМУ акт залында М. Қозыбаевтың "Рухани жаңғыру" ұлттық бағдарламасы аясында "Нұр Отан" партиясының "Болашақ" филиалының қолдауымен "Jastar Jyly" ( "Жастар жылы") арналған "Орфей және Қорқыт мұрагерлері" – 2019 Аспаптық орындаушылық жетістіктерінің IV облыстық көрмесін өткізді. Добровольская Л. В. – ПФ деканының ғылым және сапа менеджменті бойынша орынбасары, п.ғ.к. – автор және көрмені ұйымдастырушы құрметтеу сөзінде көрмеге қызығушылық артқанын атап кетті, оған СҚО 7 ауданының 4-11 сынып оқушыларының 125-тен астамы қатысты: Есіл, М. Жұмабаев, Жамбыл, Ғабит Мүсірепов, Темирязев, Айыртау және Тайынша аудандары мен олардың мұғалімдері, Петропавл қаласының музыка мектептері мен өнер мектептерінің оқушылары, сондай-ақ "Музыкалық пәндер"кафедрасының студенттері қатысты. Көрменің мақсаты орындалды: талантты жастарды анықтау және қолдау, қазіргі орындаушылық мәдениетті дамытуға ықпал ету, орындаушылардың кәсіби шеберлігін арттыру, сондай-ақ Петропавл қаласы БММ, СҚО өнер мектептерінің оқушылары мен М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері арасында ұлттық мәдениет пен аспаптық орындаушылық мәдениетін сақтау және дамыту. Орындаушылар, педагогтар арасында шығармашылық тәжірибе алмасу, Вуз, кафедра және СҚО білім беру мекемелері арасында байланыс орнатуға ықпал етеді.

ПФ