"7М01 - Педагогикалық ғылымдар" бағыты бойынша магистранттар арасындағы Республикалық олимпиада

Алматы қаласында өткен "7М01-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР" бағыты бойынша магистранттар арасындағы Республикалық олимпиадасына қатысқан ППс-м-16 тобының магистранттары Шувалова Д.Ю., Жанпиисова А.З., ППс-м-18 тобының магистранты Ермаханов С.С, ДФ-м-18 тобының магистранты Киселева О.В., Ф-м-18 тобының магистранты Мухамеджанов А.Б. Республика бойынша қатысқан 18 команданың ішінен қанжығаларына 1 орынды байлады. Қатысқан магистранттарды және дайындаған оқытушылар ұжымын 1 орынмен құттықтаймыз!

13.04.2019