Ауыл шаруашылығы ғылымдарының өзекті мәселелері

2019 жылдың 12 сәуірінде Агротехнологиялық факультетінің студенттері, магистранттары мен оқытушылары «Жастар және ғылым» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы аясында өткізілген «Ауылшаруашылық ғылымының өзекті мәселелері» секциясына қатысты.

Алматы технологиялық университеті, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, «Бурабай» МҰТ ТСММ, К.А. Тимирязев атындағы РМАУ-МАША Калуга филиалы (РФ), С.Сейфуллин атындағы ҚАТУ, А.Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті, М.Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері, магистранттары, докторанттары мен ғылыми қызметкерлері өздерінің баяндамаларын (бейне және постерді қоса) ұсынды. «Құрмет белгісі» Витебск ордені мемлекеттік ветеринариялық медицина академиясы» ОМ (Беларусь Республикасы), Волгоград МАУ ЖББ ФМБМ.

Жалпы, конференцияда болашақ ауыл шаруашылығының негізгі бағыттары мен Қазақстан Республикасының, Ресей Федерациясының және Беларусь Республикасының орман шаруашылығы мамандарының жоғары деңгейдегі ғылыми дайындықтары көрсетілді.