Гавай университетімен халықаралық ынтымақтастық

ГРФ кафедрасының доценті Евгений Петрович Тетюхин University of Hawai ' i at Manoa (USA) шетелдік іссапардан оралды. 25.02-13.03 аралығында Евгений Петровичтің кестесі өте тығыз болды: ол мүгедектік және этномәдени айырмашылықтар мәселелері бойынша (Pacific Rim International Conference on Disability and Diversity)  жыл сайынғы Тынық мұхиттық халықаралық конференцияға қатысты,  бұл конференцияда  "The Ways to Tolerate and Enjoy Disability" баяндамасын ұсынды; қазіргі меморандум шеңберінде тәжірибе алмасу бойынша бірлескен Америка-Қазақстандық жобаларды жүзеге асыру мәселелерін талқылады, шетелдік профессорларды қысқа мерзімді (дәріс оқу үшін) және ұзақ мерзімді (топ-менеджерлер ретінде)  студенттермен  алмасу бойынша байланыс орнату мүмкіндігі талқылады.

Конференцияның ресми сайты  https://www.pacrim.hawaii.edu/programs/2019