Ректор грантының иегерлерін құттықтаймыз!

СҚМУ ректорының грантына жас ғалымдардың ғылыми жобалар конкурсында. 2019 жылдың наурыз айында жарияланған "Практикалық қазақ тілі" кафедрасының оқытушысы Ерсаинова А. Б., "Герман-роман филологиясы" кафедрасының оқытушысы Алексеев А. А. және "Филология" мамандығының магистранты Сейтім А. А. қатысты.
  2019 жылдың 4 сәуірінде Конкурстық комиссия бағалаған ғылыми жобалардың тұсаукесері өтті. Мұқият іріктеу нәтижесінде жеңімпаздардың қатарына А.Б. Ерсаинова мен А.А. Сейтім дайындаған жоба кірді.
  "Жастар және ғылым 2019" ХҒтК пленарлық отырысында оларға 150000 теңге сомасында сертификат берілді. Біздің интеллектуалды қыздарымызды лайықты марапатпен құттықтаймыз!