География және биология пәндері бойынша ХІ Республикалық олимпиададағы "күміс" жүлде

XI республикалық пәндік олимпиадада математика және жаратылыстану ғылымдары факультетінің студенттері жақсы білім деңгейін көрсетті. Олар 2019 жылдың 18-19 сәуірінде Қорқыт ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінде болып қайтты. Білім ордамыздың үшінші курс студенттері Евгений Романенко мен Надежда Шевчук "Биология"білім беру бағдарламасы бойынша 2 командалық орынға ие болды. Олардың ғылыми жетекшілері - "Биология" кафедрасының оқытушысы Константин Жадан.

Ал Г(е)-15 тобының студенті Максим Присич география бойынша жеке біріншілікте жоғары нәтиже көрсетті. Ол сондай-ақ, ЖОО-дың қоржынына "күміс" жүлдесін әкелді.

21.04.2019