"Биология" кафедрасында спортивтік орнитология байқауы өткізілді

2019 жылдың 24 сәуір күні ҚР Тұңғыш елбасының қалалық саябақта М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттер және Солтүстік Қазақстан облысының мектеп оқушылалар арасында спортивтік орнитология байқауы өткізілді. Байқаудың ұйымдастырушылары "Биология" кафедрасы. Байқаудың ережесі: 1,5 сағат ішінде құстардың көптеген түрлерін фотоға түсіріп, анықтау. Жарыс басталғаннан дейін қатысушыларға құстардың анықтағыш берілді.

Спортивтік орнитологияда 42 студенттер мен оқушылар қатысып, 14 команда құралды. 2 категорияға бөлінді:  "Үйренбеген" және "Әуесқой".

Балалар 17 құстар түрін тіркеліп жақсы нәтижелерді көрсетті.

Жүлделі орындар:

"Әуесқой" категорияда:

• 1 орын – «Bird hanters»: Коробейникова Юлия, Турсунова Мадина, Рахматуллин Марат
  • 2 орын – «Орнитмэны»:Тулеу Алибек, Малахов Даниил, Саликов Адиль
  • 3 орын ФКС» : Суслова Александра, Сорокин Федор, Лактионова Екатерина

"Үйренбеген"категорияда:

• 1 орын –  Н.К.   Крупская атындағы № 10  Орта мектебі  - Рыжова Маргарита, Наумов Сергей, Зартдинова Арина
  • 1 орын - СШКНВ№17: Наргузина Жанна, Антонов Роман, Ражиков Юрий
  • 2 орын  – СШКНВ№17: Коппель Дарья, Соболь Алина, Первушин Никита
  • 3 орын  –Қалалық классикалық гимназиясы: Багитжанова Ясмин, Амантай Гульжанат, Арман Ахмад

Құттықтаймыз!