МЖҒФ Құттықтайды!!!

2019 жылдың 23 сәуір күні МЖҒФ факультет деканы Пашков Сергей Владимирович "Биология", "География", "Химия", "Физика" студенттік пәндік олимпиададан Республикалық жеңімпаздарды құттықтады. Біздің балалар жүлделі орындарға ие болды, барлық пәндер бойынша еліміздің түрлі қалаларынан.

Олимпиаданың қорытындысы бойынша:

• "Химия" мамандығы бойынша Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті (Қарағанды қаласы).

Олимпиаданың қатысушылары ХжәнеХТ кафедрасынан жүлделі бірінші командалық орынға ие болды:

1. Серікбай Мұхтар Бекболатұлы, Хо-15к студенті
 2. Шкрябко Иван Александрович, Хо-17 студенті
 3. Горшкова Татьяна Александровна, Хо-17 студенті
Команданың жетекшісі к. х. ғ. к., доцент А. Н. Дюрягина.
  • «География» және «Биология» пәндері бойынша Қызылорда қаласында өтті.

Присич Максим Ге-15 тобының студенті "География" мамандығы бойынша жеке есепте 2 орын. (Орыс тілінде география бойынша жұмыстарды тексерген мұғалім Присич Максимнің жоғары теориялық дайындығын және бірнеше әлсіз тестілеуді атап өтті). Присич Максим, Фелдбуш Екатерина Ге-15 тобының студенттері.

• «Биология» командалық есепте екінші орын.

Романенко Евгений, Шевчук Надежда Бо-16 тобының студенттері. Командалардың жетекшісі – профессор Тайжанова М.М.

• «Физика» пәні бойынша Талдықорған қаласында өтті, командалық есепте 1-орын.

Жуандыков Аскар Ф(о)-18 тобының студенті, Бегалин Бахытжан Ф(о)-15п тобының студенті (өзінің 2 орын), Такенов Бакыт, (өзінің 3), Ф(о)-16 топтары. Команданың жетекшісі – магистр Хасенов С.М.

Кездесу жылы, достық жағдайда өтті. Әңгімелесу барысында студенттер өз жетістіктері туралы айтып, оқу, ғылыми және қоғамдық қызметін болашақ жоспарларымен бөлісті.