PhD докторларға дипломдар табысталды

2019 жылдың 25 сәуір күні университеттің ғылыми кеңесі отырысында М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ректоры Серік Өмірбаев Александр Кашевкин мен Наталья Остапенкоға "PhD докторы дипломын" табыстады. Олар біздің ЖОО-ның докторантурасында оқып, ағымдағы жылдың желтоқсан айында "Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар", сондай-ақ "Информатика,  есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" мамандықтары бойынша өз диссертацияларын сәтті қорғаған.

Айта кету керек, докторлар инженерлік және сандық технологиялар факультетінің докторантурасының "алғашқы қарлығаштары" болып табылады. Осы бастама- жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің жаңа сатысы.

28.04.2019