"Антурнан" - 30 жыл сахнада

"Антурнан" заманауи және халықтық хореография би ансамблінің есептік мерейтойлық концерті көрермендер үшін нағыз мерекеге айналды. Бишілер 2019 жылдың 25 сәуір күні сахнада шеберлік пен өнерпаздықтарын көрсетті. "Антурнандықтардың" талантты музыкалық қойылымдары әртүрлі бағыттарда түрлі репертуарлармен көрермендерге танымал. Бүгін жиылғандар назарына ұлттық билер мен әсерлі жастар ырғақтарындағы нөмірлер қойылды.

Ансамбльдің негізін 1989 жылы Ирина Колоколова құрған.  Сол уақытта би тобы "Рандеву"деп аталды. Ұжым көптеген жылдар бойы шығармашылық дамыды. Бүгінгі күні 37 адамнан тұратын топты, ансамбль тарихындағы ең үлкен құрам, Кристина Плохенко басқарады.

"Антурнан" барлық университеттік және қалалық іс-шаралардың тұрақты қатысушысы болып табылады. Ол жас және өнерпаз студенттерге өздерін хореография тілімен білдіруге, шығармашылық идеяларын бимен көрсетуге мүмкіндік беруде.

28.04.2019