М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-ға Италиялық топ-менеджер келді

2019 жылдың 4-ші мамырында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-ға  интернационализациялау жөніндегі проректор қызметін атқару үшін  Италиядан топ-менеджер Алекссандр Фигус келді. Ол жұмыс тәжірибиесіне өте бай. Египет, Молдова, Ресей, Әзербайжан, Германия, Мысыр, Венгрия, Молдова, Испания, Англия, Ирландия, Қытай, Испания, Украина, Румыния, Сирия, Марокко, Тунис сияқты әлемнің түрлі елдерінінің университеттерінде қызмет жасап, студенттерге дәріс оқыған.

Шетел маманы саяси ғылымдар бойынша докторлық дәжереге ие және итальян, ағылшын, француз, румын, испан және орыс тілдерін меңгереді. Ол «Erasmus» институционалдық үйлестіруші және Линк Кампус (Италия) Университетінде аталмыш бағдарламаның директоры болып табылады.

Біздің университетімізде Алекссандро Фигус 2019 жылдың желтоқсан айына дейін жұмыс істейтін болады. Ол университеттің халықаралық ынтымақтастық мәселелерімен айналысады.