М.С.Нарықбаев атындағы ҚазақМЗУ университеті 2019 жылдың 16 мамырында "Академиялық адалдықты іске асыру және жылжытудағы үздік үлгілер: жаһандық және аймақтық даму келешегі" атты 4-ші жыл сайынғы академиялық адалдық жөніндегі конференцияны өткізеді.

Университет КазГЮУ им.М.С.Нарикбаева проводит 16 мая 2019 года 4-ю ежегодную конференцию по академической честности "Лучшие практики в продвижении и реализации академической честности: глобальные и региональные перспективы".

Информационное письмо.

Департамент науки