Оңтүстік Батыс мемлекеттік университеті (Ресей, Курск қ.) 2019 жылдың 28 мамырында "Құрылыс және қайта қалыптастыру" атты бүкілресейлік жас ғалымдар, аспиранттар, магистранттар және бакалавриаттардың ғылыми тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Юго-Западный государственный университет (Россия, г.Курск) проводит 28 мая 2019 года Всероссийскую научно-практическую конференцию молодых ученых, аспирантов, магистрантов и бакалавров "Строительство и реконструкция".

Информационное письмо.

Департамент науки