«Тәуелсіз Қазақстанның қалыптасуындағы Елбасының рөлі» атты дөңгелек үстел

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың еліміздің саясатында қызмет етіп келе жатқанына биыл 30 жыл толады. Осы жылдар аралығында Елбасының елімізге қосқан үлестері туралы 2019 жылдың 17-ші маусымында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дағы «Тәуелсіз Қазақстанның құрылуындағы Елбасының рөлі» атты дөңгелек үстелде кеңінен айтылды. Іс-шараны «Nur Otan» партиясының аймақтық «Болашақ» филиалы ұйымдастырды.

Жиында «Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер» кафедрасының доценті, тарих ғылымдарының кандидаты Зәуре Картова бүгінгі таңдағы Қазақстан Республикасының мемлекеттілігінің қалыптасуындағы Елбасының үлесі және оның маңызды қызметтері туралы талқылады.

Нұрсұлтан Назарбаев 1989 жылдың 22-ші маусымында алғашқы рет үлкен саясатқа қадам басып, Қазақстан Республикасының Коммунистік партиясының бірінші хатшысы болып тағайындалған болатын. Сол кезден бері мемлекетіміз гүлдене бастады және 1991 жылдың 16-шы желтоқсанында өзіміздің тәуелсіздігімізге ие болып, әлемдік елдердің қатарына қосылды. Осы барлық жетістіктер Елбасының арқасында деп сеніммен айта аламыз.