Ғылыми зерттеулер арналған халықаралық гранттық бағдарламалар байқауларына қатысу

Қазақстан  Республикасы Білім  және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті ғылыми ұйымдардың және жалпы ғылымды дамытумен айналысатын адамдардың ғылыми-зерттеу қызметін ынталандыру мақсатында отандық зерттеушілердің ғылыми жобаларын қаржыландыруға байқаулық өтінімді іздестіруге, іріктеуге және тапсыруға көмек көрсету бойынша жұмыстар жүргізеді. Халықаралық гранттық бағдарламалар байқауларына қатысуға  қызығушылық білдірген жағдайда  №3 ОК, каб. 146,ішк.номер10-81, ұялы тел. 87475589198 хабарласыңыз.

Комитетом науки Министрества образования и науки РК в целях стимулирования исследовательской деятельности научных организаций и лиц, занимающихся развитием науки проводит работу по оказанию содействия в поиске, подборе  и подаче конкурсной заявки на финансирование научных проектов отечественных исследователей. В случае заинтересованности в вопросе участия в конкурсах международных грантовых программ для научных исследований просим обращаться УК № 3, каб№146, вн.номер 10-81, сот. 87475589198.

Информационное письмо.

12.08.2019