Международная научно-практическая конференция "Фундаментальные научные исследования: инновации в химической науке и образовании", посвященная академику Национальной академии наук РК, Почетному ректору ВКГУ им.С.Аманжолова профессору Мамбетказиеву Е.А.

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті 2019 жылдың 11-12 қыркүйегінде ҚР Ұлттық Ғылым академиясының академигі, С. Аманжолов атындағы  ШҚМУ Құрметті ректоры, профессор Е.А.Мамбетқазиевқа арналған «Іргелі ғылыми зерттеулер: химия ғылымындағы және білім берудегі инновациялар» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік  конференция өткізеді.

Восточно-Казахстанский государственный университет имени С.Аманжолова проводит 11-12 сентября 2019 года Международную научно-практическую конференцию "Фундаментальные научные исследования: инновации в химической науке и образовании", посвященная академику Национальной академии наук РК, Почетному ректору ВКГУ им.С.Аманжолова, профессору Мамбетказиеву Е.А.

Информационное письмо.

12.08.2019