Татьяна Балахонова мен Ирина Кравченконы адал атқарған қызметтері үшін университет басшысы марапаттады

2019 жылдың 6 қыркүйегінде біздің университетте ұзақ жыл жұмыс істеген және қазір лайықты демалыста жүрген қызметкерлер Татьяна Балахонова мен Ирина Кравченкоға құрмет көрсетілді. Ректор Серік Өмірбаев оларға адал еңбектері, кәсібилігі және қойылған міндеттерді шешуге жауапкершілікпен қарағандары үшін алғыс білдіріп, құрмет грамоталарын тапсырды. Проректорлар, әріптестері, кафедра меңгерушілері және факультет декандары жылы лебіздерін білдірді.

Татьяна Андреевна 1995 жылы Жоғары техникалық колледжге жұмысқа орналасты. Петропавл атындағы педагогикалық институтпен бірігіп, Солтүстік Қазақстан университетінің құрылуынан кейін оның еңбек жолы алма-матерде басталды. Алдымен қарапайым диспетчер, содан кейін оқу бөлімінің меңгерушісі болып қызмет атқарды.

Ирина Николаевна өмірінің 22 жылын СҚМУ-не арнады. Ол факультетте әдіскер болып жұмыс істеді, кестені әзірлеу бойынша диспетчерлік қызметтер орталығын және оқу процесін ұйымдастыру бөлімін басқарды.

Жас әріптестер үшін бұл адалдықтың, ұжымға ұқыптылықтың және жоғары кәсіби шеберліктің үлгісі.