ҚР Президенті Қ.Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауын талқылауға арналған «Бірлік - татулық пен тұрақтылық негізі» атты дөңгелек үстел

ҚР Президенті Қ.Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауын талқылау мақсатында ҚТӘ-18-1 тобының студенттерімен "Бірлік - таулық пен тұрақтылық негізі" атты дөңгелек үстел өткізілді. Мақсаты - Қазақтан халқының әлеуметтік, саяси, қоғамдық мәселелері мен білім және денсаулық, мәдениет бағытындағы жолдарын айқындаудағы жұмыстармен таныстыру, жастардың көзқарастарын ортаға салып, талқылау және ой түйіндеу. Ұйымдастырған: ҚТӘ-18-1 тобының эдвайзері Ж.С. Кулибекова.