Университетінің студенттеріне джиу джитсу жекпе-жек түрінен мастер-класс өткізілді

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ джиу джитсу жекпе-жек түрінен мастер-класс өткізілді. ҚР Күштік ведомстволарын арнайы даярлау орталығының нұсқаушысы Даниил Тарасов Студенттерге өзін-өзі қорғаудың негізгі тәсілдерін көрсетті. Джиу Джитсу - бұл көне жапондық жекпе-жек өнері, қарумен келген адамды да сұлатып тастауға негізделген. Ең басты ерекшелігі – жылдамдық.  Оның арсеналында барлық керемет техникалар, лақтырудың барлық түрлері мен ауыртпалық техникасы, сондай-ақ стендтер мен діңгектерде күресу, қарулар мен адамдар тобына қарсы жұмыс істеу әдістері бар спорт түрі. Көптеген  студенттер қарсыласымен  ұрысқа қатыспай өздерін қалай қорғауға болатындығына қызығушылық танытты. Шараны студенттерге тарих, экономика және құқық факультетінің Жастар Комитетінің белсенділері ұйымдастырды.