Жастар болмаса кім?

Қайырымдылық акциясы ел бойынша жүруде. Агротехнология факультетінің студенттері еріктілер қатарынан: Жұмашев Алишер, Оңғар Жантөре, Әлмек Мейірбек "Болашақ" филиалы жанындағы "Jas Otan" жастар қанатының жетекшісі Мыңғбай Әлфараби Петропавл қаласының жалғыз тұратын тұрғыны Краснопевцева Галина Константиновнаға барды. 88 жастағы әжей көп жылдар бойы өз үйінде тұрады, және жасына байланысты шаруашылық бойынша бәрін жасай алмайды. Бұл туралы білгеннен кейін жас балалар көмек туралы өтінішке қуана жауап берді. Студенттер шаруашылық құрылыстарда және үйге іргелес аумақта тәртіп орнатуға көмектесті.