Юлия Свистунова Тұңғыш Президент - Елбасы қорының стипендиаты атанды

Математика және жаратылыстану ғылымдарының факультетінің  «География» мамандығы бойынша оқитын  3 курс студенті Юлия Свистунова Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының Қорының стипендиаттарының бірі атанды. Алматыда мерекелік жағдайда осы республикалық байқаудың жеңімпаздары марапатталды. Оның басты мақсаты - студенттердің оқу, ғылыми және шығармашылық қызметін насихаттау.

Биыл 350-ден астам өтінімнің ішінен конкурстық комиссия 80 жеңімпазды анықтады. Олар академиялық үлгерімнің максималды көрсеткіштеріне ие, мекеменің қоғамдық, ғылыми-зерттеу және практикалық қызметіне белсенді қатысқан студенттердің нәтижелеріне қарап іріктеді. Стипендиаттар екі жылдық оқудағы GPA жоғары деңгейдегі транскриптермен, сертификаттармен, дипломдармен,  ғылыми мақалалар мен конференциялар мен симпозиумдардағы баяндамаларымен конкурсқа қатысты.  Енді бүкіл оқу жылы бойы  студенттер ай сайын стипендия алады.

Байқаудың бар болғаны тоғыз жыл ішінде  639 адам «Елбасы» қорының стипендиаты атанғанын атап өткен жөн. Соның ішінде жыл сайын  біздің университетінің студенттері де қатысады.