Қазіргі әлемдегі ғылым эволюциясы

2019 жылы 15 қазанда «ғылымның әртүрлі бағыттағы дамуы, салыстыру мүмкіндігі» атты параллельді секциялық отырыс жұмысына «Қазіргі әлемдегі ғылым эволюциясы» атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға Guido Amaretti (Италия) профессоры, Karmelo Dazzi (Италия) профессоры, Shan Weixing профессоры, Qingfang Han(ҚХР) профессоры, Silvi Dosserand (Франция) профессоры, Джумабеков Асанбай Кудайбергенович (Қазақстан), профессор Лучиан Иван, профессор Фетинюк Валентина (Италия), АФ және ЖМҒФ оқытушылары, студенттері мен магистранттары қатысты. Негізгі баяндамашылар агротехнологиялық факультеттің шетелдік қонақтары: профессор Karmelo Dazzi (Италия), профессор Shan Weixing, профессор Qingfang Han(ҚХР). Секциялық отырыс барысында ауыл шаруашылығы саласындағы ынтымақтастық пен зерттеулерді дамыту мәселелері қаралды.