«Білім беру процесінде ғылым эволюциясы» Халықаралық Ғылыми-Практикалық Конференция

15 қазан 2019 ж. М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ПФ деканы А.К. Иманов ПОҚ студенттері мен магистранттарына арналған «Қазіргі әлемдегі ғылым эволюциясы» аясында Италия, АҚШ, Ресей, Польша ғалымдарының қатысуымен «Білім беру процесінде ғылым эволюциясы» параллель сессиясын өткізді.
Польша ғалымдарының қатысуымен «Білім беру процесінде ғылым эволюциясы» параллель сессиясын өткізді. Құттықтау сөзінде М.Козыбаев атындағы СҚМУ-дің интернационализациялау жөніндегі проректоры Алессандро Фигус жиналғандардың назарын магистрлік, докторлық және дипломдық жұмыстарды орындау процесінде түпнұсқа ғылыми еңбектердің түпнұсқалық көздерін зерделеу және әлемдік компьютерлік желінің ұсынатындарын көзсіз пайдаланбау қажеттілігіне аударды.
Сессияның спикері Диана Спулбер, Ресейдің Халықтар достығы университетінің профессоры (Ресей) талқылауға «Өмірді үйрену: қазіргі заманғы мәселелер» тақырыбында баяндама жасады. «Интернационализация және жоғары білім: Ұлыбританияға көзқарас» сұрақтары Интернеттегі Страстклайд университетінің профессоры Дуглас Бродидің (Ұлыбритания) онлайн трансляциясы арқылы ерекше назар аударды.

ПФ