2019 жылдың 17 қазанында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ оқытушылар «№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені» КММ 10-11 сынып оқушыларымен кәсіптік бағдар беру кездесуін өткізді. Мамандықты таңдау мектеп бітірушінің өмірлік маңызды шешімдерінің біріне жатады. Болашақ кәсіптің дұрыс таңдауын қалай жасау керек, бұл ретте нені басшылыққа алған жөн – бұл жоғары сынып оқушыларын толғандыратын сұрақтардың толық шеңбері емес. М. Қозыбаев ат.СҚМУ-дың өкілдері біздің университет, факультет туралы, ЖОО түсу тәртібі туралы айтып, оқу мәселелерін қозғады.

Кәсіби бағдар беру жиналысына А. А. Бектемирова («География және экология» кафедрасы), А. Н. Мадиева («Биология» кафедрасы), Д. С. Мокшин («Химия және химиялық технология» кафедрасы) және «Физика» кафедраның магистранттары қатысты. Мектеп оқушылары өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, ЖОО-ның жаңа бағыттары мен мамандықтары туралы білді.

19.10.2019