Палермо университетінің профессоры академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша университетке келді

7-25 қазан аралығында М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-ға Агротехнологиялық факультетінде Италияның Палермо университетінің профессоры Кармело Даззи академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша сабақ өткізді.

«Орман ресурстары және орман шаруашылығы», «Агрономия» мамандықтарының 2 және 3 курс студенттері топырақтану пәнінен ағылшын тілінде дәріс оқыды. Шетелдік оқытушыдан алған білім студенттерге ғылыми жобаларды жазуға, кәсіби көкжиегін кеңейтуге көмектеседі. Сонымен қатар, ол болашақ «Азық-түлік өнімдерінің» технологиясы кафедрасының  студенттеріне  итальяндық макарон дайындаудан шеберлік сабағын өткізді.

М.Қозыбаев атындағы  СҚМУ  мен  ҚР Білім және Ғылым Министрлігі «Өрлеу» Біліктілікті арттыру ұлттық орталығының АҚ Филиалы СҚО бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты оқытушыларының тәжірибелерін көтеру мақсатында АФ профессоры  Кармело Даззи семинар өткізді. Барлық қатысушыларға сертификаттар табысталды.