М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да педагогикалық шеберлікті жетілдіру және ғылыми әлеуетті дамыту атты Халықаралық химия және биология мұғалімдерінің форумы өтті

1 қарашада Петропавлда «Кәсіби ынтымақтастықтың ғылыми зертханасы» атты химия және биология оқытушыларының І Халықаралық форумы өтті. Біздің университет базасында химия және биология пәндерін әдістемелік қамтамасыз етуді дамыту тенденцияларына арналған секциялардың бірі өткізілді. Оған 60-қа жуық форум қатысушылары келді. Бұл жалпы және арнайы мектептердің оқытушылары, жоғары оқу орындарының оқытушылары, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары, педагогика және Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының аймақтарының химия және биологияны оқыту әдістемесі бойынша мамандары қатысты.

Микробиология зертханасында олар университет студенттеріне биологиялық құбылыстарды түсіндіру үшін заманауи қондырғылардың қолданылуымен танысты. Судың ғылыми-технологиялық орталығында олар суды тазарту және суды тазарту үшін жабдықты таңдаудың заманауи тәсілдерімен танысты.

Сонымен қатар биологиялық және химиялық пәндерді ағылшын тілінде көптілді топтарда оқыту ерекшеліктері талқыланды.