«Терроризмге жол жоқ!» атты дөңгелек үстел

06.11.2019ж. «Терроризмге жол жоқ!». Дөңгелек үстелдің қонағы Петропавл қаласы орталық мешітінің имамы болды.  Дөңгелек үстел барысында студенттер назарына «терроризмге жол жоқ!».  Имам өз сөзінде Діни экстремизм мен терроризмге теріс көзқарасты көрсетті. Студенттер хиджаб кию жөнінде, Қасиетті Рамазан айы туралы және т.б. сұрақтар қойып, қонақтан толық жауап алды.  Имам былай деді: «адам өркениетінің болашағы үшін біз Мәдениеттер мен діндердің өзара диалогында ортақ тіл табуымыз керек және экстремизм, терроризм және агрессивті сепаратизмді ынталандыратын барлық қараңғы, зұлымдық, деструктивті күштер жоқ болуы тиіс.»