М. Қозыбаев атындағы СҚМУ мен «Live Education» ЖШС Кәсіби даму мен түлектерді жұмысқа орналастыру шеңберінде серіктес атанды

12 қарашада «Live Education» ЖШС мен М. Қозыбаев атындағы СҚМУ арасында өзара түсіністік пен серіктестік туралы меморандумға қол қойылды. Бизнесті бейімдеу және түлектерді жұмысқа орналастыру мәселесінде өзара мүдделерді ескере отырып, ұзақ мерзімді ынтымақтастық мақсатында құжатқа «Live Education» ЖШС директоры Щеглов Серік Амангелдіұлы және  М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ректорының міндетін атқарушы Исақаев Ербол Маратұлы қол қойды.

«Live Education» ЖШС директоры Серік Щеглов кездесуге келген студенттерге Astana Hub резиденті болып табылатын компанияның жұмысы туралы айтып берді.  Құрлық әскерлері бағдарламасы бойынша математика түлектеріне тегін сабақ береді, әскери қызметкерлерге, ақаулықтарды жою құралдарына қазіргі заманғы қиындықтарды шешуге үйретеді, оларды жұмысқа қабылдайды және мансаптық өсуді сүйемелдейді.

Енді меморандумның арқасында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-нің үздік түлектері біздің университет ұсынған «Құрлық әскерлері» бағдарламасына түсу емтихандарынсыз қатыса алады - олар тек сұхбаттасудан өтуі керек.