М. Қозыбаев атындағы СҚМУ «Робототехника» жабдықтарымен қамтамасыз етілді

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіндегі мұғалімдердің білімін жетілдіру аясында университеттердің материалдық-техникалық базасын нығайту және дамыту мақсатында робототехника жабдықтары республиканың ең ірі аймақтық университеттеріне жеткізілуде. Олардың арасында  М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да бар.

Робототехника зертханасы 2019 жылдың 1 қыркүйегінде  университет қабырғасында ашылды. Онда тек студенттер, болашақ информатика мұғалімдері ғана емес, қала оқушылары да айналыса алады. Заманауи роботтарды модельдеу, оларды құрылымдық бөліктерден құрастыру, бағдарламалық қамтамасыздандыруды қолдану, білім беру дизайнерлерінің негізінде роботтық жүйелерді бағдарламалау саласындағы білім жүйесін студенттер үйренетін болады.