«Қозыбаев оқулары - 2019» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

2019 жылдың 15 қарашасында «Қазіргі заманғы мұғалімдер білімі: Дәстүрлер. Жетістіктер Инновациялар» халықаралық ғылыми-практикалық конференциясында «Қозыбаев оқулары-2019: рухани жаңғыру және қазіргі әлемдегі ғылыми және білім беру кеңістігінің даму тенденциялары ». Екатеринбург қаласындағы Урал Мемлекеттік Педагогикалық Университеті, «Педагогика және балалық шақ психологиясы институтының ғалымдары», оқытушылары, студенттері және Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы Петропавловск балалар әлеуметтік қызметтер орталығының педагогикалық дефектологтары түрлі ғылыми бағыттардағы өзекті «Оқу процесінде бастауыш мектеп жасындағы тәрбие диалогын қалыптастыру негіздері», «Кіші мектеп оқушыларының фразеологиялық бірліктерді игеру мәселелері», «Мүмкіндігі шектеулі балалармен жұмыс жасағанда инновациялық педагогикалық технологияларды қолдану»  мәселелерді талқылады, Линник М.А. - биология ғылымдарының кандидаты, «Дене шынықтыру» кафедрасының доценті өз сөзінде әр түрлі физикалық белсенділігі бар студенттердегі орталық жүйке жүйесінің жай-күйінің өзекті мәселесіне және СҚМУ психологиялық қызметінің жетекшісіне тоқталды. Қозыбаева - Моисеев П.Ю. сессия қатысушыларын  білім беру факультетінің 1-курс студенттерінің әлеуметтік-психологиялық бейімделуін зерттеу нәтижелерімен таныстырды  Отырыс соңында білім беру факультетінің деканы, п.ғ.к., доцент - Иманов А.К. баяндамашылармен таныстырды сертификаттарды ұсынатын спикер.

17.11.2019
ПФ