Журналистерге арналған тренинг өтті

20 қарашада «Журналистика» кафедрасының студенттері үшін продюссер және журналист Дарья Пешкова «БАҚ-та кәсіби шеберлікті дамыту» тренингін өткізді. Ол жиналғандарды СҚО медиа-саласымен таныстырды, танымал интернет-платформалар, баспасөз қызметтері, мемлекеттік органдармен өзара іс-қимыл, сұхбат жүргізу туралы әңгімелесті, студенттердің сұрақтарына жауап берді. Сонымен қатар студенттермен жаңадан келген тілшілер жіберген қателіктер туралы пікірталас өткізілді.

Студенттердің кәсіби құзыреттілігін арттыру үшін университетке тұрақты түрде сыртқы сарапшылар шақырылады: жұмыс берушілер, нақты өндіріс секторының өкілдері, жұмыс істейтін мамандар. Студенттерді теориялық оқытудан бөлек кітаптардан таба алмайтын білімді, тәжірибе саласында жинақтау мүмкіндіктерімен бөлісті.