М.Қозыбаев атындағы СҚМУ Ашық есік күні өтті

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ Петропавл қаласының мектептері, гимназиялары мен лицейлерінің 9-11 сынып оқушылары үшін ашық есік күнін өткізді. 28 қарашада алма-матерда дәстүрлі ашық есік күні өтті. Энергетикалық ойын-сауық бағдарламасы, мейірімді еріктілер мен фото аймақ қонақтарды университеттің бас ғимаратында қарсы алды.

Би жекпе-жегі ондаған студенттерді жинады. Барлығы өз шеберліктерін көрсетуге тырысты. Тақырыптық алаңдарда факультеттердің өкілдері балаларға қызығушылық танытатын мамандықтар туралы айтып, толық ақпараты бар буклеттер мен презентация материалдарын таратты. Оқушылар оқуға түсу үшін қажетті құжаттардың тізімін, бөлінген гранттар санын және университет түлектерінің жұмысқа орналасу мүмкіндіктерін білді.

Болашақ үміткерлерге ТЭҚФ деканы Майра Валиева сөз сөйледі. Ол университеттің білім беру бағдарламалары және оқу перспективалары туралы баяндады. Ресми бөлімнен кейін түлектер студенттердің оқу және тұру жағдайларын өз көздерімен көре алды, факультеттердің оқу бөлмелері мен ғылыми зертханаларын көре алды. Жалпы алғанда шараға 500 адам қатысты.