Гимнастикалық шоу -2019

28 қарашада М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың барлық факультеттерінің 5 студенттік құрамасы, сондай-ақ спортта дарынды балаларға арналған Солтүстік Қазақстан облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының оқушылары қатысты. Көрсетілім үшін акробатика, көркем гимнастика бойынша спорт шеберіне үміткерлер шақырылды, "Bar-Sky" тобы және тіпті сабын көпіршіктері шоуы да болды.

Спортшылар өздерінің физикалық дайындығын және командалық рухын көрсете алды. Балалар пирамида құрастырып, кедергілер жолағын (батут, турник, гимнастикалық брус, козел, брусья) жеңіп, доппен құмыралар жасады, тартылу, эстафетада жарысты.

Бұл шара университет қабырғасында 29 рет өткізіліп отыр. Бұл дәстүрді "Дене және әскери тәрбиенің теориясы мен әдістемесі"кафедрасының профессоры Виктор Константинович Тулаев ұйымдастырған.

Нәтижесінде 1 орынды "Дене шынықтыру және спорт" мамандығының студенттері, 2 орынды спортта дарынды балаларға арналған Солтүстік Қазақстан облыстық мамандандырылған мектеп – интернатының "олимпиадалық резерв" командасы, ал "қола" жүлдені М. Қозыбаев атындағы СҚМУ спорт командасы алды.