Облыстық бастауыш партия ұйымдарының өкілдері Бауыржан Байбекпен кездесті

27 қарашада  Нұр-Сұлтанда «Nur Otan» партиясы Төрағасының бірінші орынбасары Бауыржан Байбектің Қазақстан Республикасының шалғай аудандары мен ауылдарын дамыту мәселелерін талқылау үшін облыстық бастауыш партия ұйымдарының өкілдерімен кездесуі өтті. Іс-шараға еліміздің барлық аймақтарынан 40-тан астам делегат қатысты. Шараға Манаш Қозыбаев атындағы  СҚМУ-дың «Қаржы және менеджмент» кафедрасының доценті, э.ғ.д. Евгений Кендюх қатысты. Елбасы мемлекеттік курсын жүзеге асырудағы қолдауы, партияның бағдарламалық мақсаттары мен міндеттері, көрсеткен азаматтық белсенділігі үшін Евгений Иванович алғыспен марапатталды.

Кездесуде ауылды дамыту мен қолдаудың маңызды мәселелері қаралды: ауыз сумен қамтамасыз ету, жол жөндеу және әлеуметтік инфрақұрылым салу. Сонымен қатар, басқарушы партия төрағасының бірінші орынбасары бастауыш партия ұйымдары «Nur Otan» негізгі тірегі болып табылатындығын атап өтті. Біздің университетімізде 1311 адам «Nur Otan» партиясы мүшелері, олардың 1025-і - студенттер, университеттің барлық бөлімдерінде бастауыш мектептер құрылған, мұғалімдер, қызметкерлер мен студенттер партияның барлық бастамаларына белсенді қатысады.

ДИО ОПиИК