Манаш Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Кітапханасында

Манаш Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың 25 студенті Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Нұр-Сұлтан қаласындағы Елбасы кітапханасында өткен «Болашаққа бастайтын жол бәрінен басталады» атты оқыту семинарына қатысты. Екі күн бойы докторлар мен ғылым кандидаттары балаларға ел тарихы, төртінші индустриалды революция, «Рухани шыңы» қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасы, Нұрсұлтан Назарбаевтың «Ұлы даланың жеті қыры» мақалалары туралы дәрістер оқыды.

«Мен болашақтамын» әлеуметтік жобаларын әзірлеу бойынша топтарда жұмыс, командалық ойындар, «Қазақстан жолы» интерактивті ғылыми-білім беру орталығында практикалық сабақ өткізілді. Сонымен қатар студенттер экскурсиямен Қазақстан Республикасының Ұлттық музейіне, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасына барды. Іс-шара соңында барлық қатысушыларға сертификаттар табысталды.

ДИО ОПиИК