Ресми сайтының тұсаукесері өтті

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да  ресми сайтының тұсаукесері өтті: «Үздік ондықта: жетістіктер, сұрақтар, әлеует», оған кафедра меңгерушілері, оқытушылар мен студенттер қатысты. Айта кетсек, Білім беру сапасын қамтамасыздандыру тәуелсіз агенттігінің рейтингі бойынша Қазақстанның жоғары оқу орындарының веб-сайттары арасында біз 8 позицияда тұрмыз. «Ақпараттық мазмұн» индикаторы бойынша университеттің веб-ресурсы сенімді түрде 2 орынды алады.

Іс-шарада Стратегия және білім сапасы департаментінің директоры Марина Погребицкая М. Қозыбаев атындағы СҚМУ веб-сайтының маңызды компоненттері туралы айтты. Бүгінгі таңда біздің веб-ресурстарымыз Электронды әкімшілікпен біріктірілген, оның мобильді нұсқасы белсенді, мазмұнын қалыптастыруға қызметкерлер қатысады. Cайт Стратегия және білім сапасы департаментінің  бақылауымен үнемі жетілдіріліп отырады және оның ақпараттық мазмұны жаңартылуда.

Сондай-ақ, www.nkzu.kz жұмысын жақсарту бойынша бірқатар ұсыныстар жасалды, интерфейсті жаңарту, мобильді қосымшаларды әзірлеу және басқалар бойынша ұсыныстар жасалды.