Университетте еріктілер форумы өтті

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да еріктілер форумы өтті. Оған Петропавл қаласының еріктілермен айналысатын әртүрлі ұйымдары қатысты: СҚО Еріктілер клубы, ҚХА, «Еріктілер- дәрігерлер» қозғалысы, «Жасыл Ел» жасақтары, және алма-матер жасақтары. Айта кетсек, университетте еріктілікке 350-ден астам адам тіркелген. Іс-шарада студенттер  осы саладағы жетістіктерімен бөлісіп, көрсеткен көмектері туралы айтты. Сондай-ақ, шара аясында интерактивті алаң ұйымдастырылды.

Енді «Әлеуметтік студенттік несие» республикалық бағдарламасының арқасында еріктілер 20 немесе 50 сағат жұмыс істегеннен кейін сәйкесінше 20 000 немесе 50 000 теңге ала алады, екі немесе бес академиялық қарызды өтеуге мүмкіндік бар. Алайда, тек qazvolunteer.kz платформасында тіркелген және іріктеуден өткен студенттер ғана артықшылықтарды пайдалана алады.

Біздің университетте осындай 133 еріктілер бар. Форум Халықаралық еріктілер күніне орай өткізілді. Ұйымдастырушылар жиналғандарды келе жатқан еріктілер жылымен құттықтап, оларға сәттілік тіледі, еліміздің игілігі үшін СҚО-ның еріктілер отбасы күн сайын көбейіп келеді.