ЖІЖ өкілдерінің және Қазақстан Студенттер альянсының Республикалық слеті

Нұр-сұлтан қаласында Жастар ісі жөніндегі комитеттер мен студенттер Альянсы төрағаларының 1-ші Республикалық слеті өтті. Еліміздің бас қаласына барлық өңірлерден жоғары және орта арнаулы оқу орындарының 200-ден астам өзін-өзі басқару ұйымдарының көшбасшылары жиналды. Біздің университетімізді Богдан Петров таныстырды.

Іс-шара бағдарламасы өте ауқымды болды және оған жеке брендті дамыту, әлеуметтік желілерде ілгерілету, менеджмент және коммуникация дағдылары бойынша тренингтер енгізілді. Сондай-ақ ЖІЖ үздік төрағаларын марапаттау рәсімі өтті. Сондай-ақ ЖІЖ үздік төрағаларын марапаттау рәсімі өтті. Мерекелік жағдайда Богдан Петровқа студенттердің өзін-өзі басқаруды дамытуға қосқан үлесі үшін Қазақстан студенттер Альянсының президентінен алғыс хат табысталды. Біздің университеттің тағы бір студенті, СҚО Альянсының көшбасшысы Наталья Перминова "АСК 15 жыл" мерейтойлық медаліне ие болды.

Слет соңында қатысушылар үшін "Шабыт" Қазақ ұлттық өнер университетінің шығармашылық ұжымдары мен солисттерінің орындауында мерекелік концерт берілді.