М.Қозыбаев атындағы СҚМУ «Атамекен» ҰКП белсенді ондыққа кірді

«Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлер палатасы осымен екінші жыл қатарынан ҚР Білім және ғылым министрлігімен бірлесіп, қазақстандық жоғары оқу орындарының білім беру бағдарламаларына тәуелсіз бағалау жүргізуде. Негізгі критерийлер: жұмыспен қамтылған түлектердің пайызы және олардың орташа жалақысы, оқу бітіргеннен кейін жұмыс іздеу ұзақтығы, сонымен қатар бағдарламалардың сарапшылардың өзектілігін бағалау.

Нәтижесінде М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ҚР-дағы ең үздік университеттердің біріне айналды. Біздің университетіміздің бағалауға қатысқан 34 білім беру бағдарламасының 14-і көш бастап тұр. Бұл университеттің барлық ұжымы мен студенттерінің еңбегі, сонымен қатар жергілікті атқарушы органдармен және мүдделі тараптармен тиімді өзара әрекеттесудің нәтижесі!