"Тәуелсіздікті жырлаймыз!" ән фестивальі дарынды студенттерді музыкалық шаңырақтың астына жинады

Ән салу өмір сүруге көмектеседі. Мереке күндері әуен өзенмен құйылып, жанға ерекше үңіледі. М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да " Тәуелсіздікті жырлаймыз!" ҚР Тәуелсіздік күніне арналған ән фестивалі өтті.

Іс-шарада орындалған барлық композициялар туған елге деген сүйіспеншілігін, оның қайталанбас табиғи сұлулығын, ата-бабаларымыздың салт-дәстүрін көрсетті. Қатысушылар сахнада өз өнерлерін көрсетті, ал қазылар алқасы жеңімпаздар мен жүлдегерлерді таңдады.

Бас жүлдені "Туған жер" әнімен Ханшаби Жақсыбай жеңіп алды. 1 орын- студент Мирас Мырзахан (ТжӘИ), 2 орын - Лилия Орехова (ТЭҚФ), 3 орынды Әлия Момыш иеленді. Фестивальдің барлық қатысушыларына "Nur Otan" партиясының "Болашақ" филиалының қолдауымен сертификаттар, дипломдар және бағалы сыйлықтар табыс етілді.

15.12.2019