Қазақстан Республикасындағы Бельгия Корольдігінің Елшілігі кеңесшісінің сапары

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да жұмыс сапарымен Бельгия Корольдігі Елшілігінің экономикалық және сауда кеңесшісі Айжан Мұсақанова болып қайтты. Кездесуде жоғары оқу орнының басшылығымен және профессорлық-оқытушылар құрамымен векторларын талқылады.

Қонақтар біздің университет туралы презентациялық материалдарды ұсынды, жетістіктер, интеграциялық жұмыстар, ғылыми зерттеулер туралы әңгімеледі. Сондай-ақ Айжан Мұсақанова «Erasmus+» жобалық кеңсесінің қызметімен танысты. Мұнда Еуропалық Одақтың осы бағдарламасы аясында ғалымдардың 5 жобасы жүзеге асырылуда.

Жалпы, біздің альма-матер білім беруді интернационалдандыру бойынша үлкен жұмыс атқарды: 30 мемлекеттің ұйымдары мен жоғары оқу орындарымен ынтымақтастық туралы 150-ден астам келісім-шарт жасалды.