Бадминтон бойынша турнир

16 желтоқсанда "Сұңқар" спорт клубы ҚР Тәуелсіздік күніне арналған бадминтоннан жарыс ұйымдастырды. Оған университет студенттері мен магистранттарынан басқа Петропавл қаласының оқушылары белсенді қатысты. 4-8 сынып оқушылары еркін және ракетканы шебер меңгергенін көрсетті.

Жас ерекшеліктері бойынша ойыншылар өзара жарысты. Турнир жасөспірімдер мен қыздар арасында өтті. Оған барлық факультеттердің, оның ішінде ЖММ, ТжӘИ және "Foundation" студенттері қатысты. Бұл спорт түрі біздің университетке Үндістан мен Қытайдан келген шетелдік студенттер арасында танымал болып шықты. Барлығы 40-тан астам спортшы жарысқа түсті.

Осы оқу жылынан бастап ЖОО-да бадминтон бойынша спорт секциясы жұмыс істейді.